Horní menu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30
Pálení čarodějnic / Stavění máje 2024
1 2 3 4
Motocross - Nova / SMK 2024
5
6 7 8 9 10
Muškaření - Rybářské závody
11
Meotarové divadlo
Muškaření - Rybářské závody
12
Muškaření - Rybářské závody
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24
Vernisáž výstavy keramiky
Výstava keramiky
25
Výstava keramiky
26
Výstava keramiky
Klášterecká pouť - Hasiči "Bouda"
27 28 29 30 31 1
Dětský den - SDH
Turistický pochoďák 2024
2

Odpadový kalendář

P Ú S Č P S N
1
SKO A PAPÍR 1. 7. 2024
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11
PLAST 11. 7. 2024
12
BIO 12. 7. 2024
13
VELKOOBJEMOVÝ ODPAD 13. 7. 2024
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24
PLAST 24. 7. 2024
25 26
BIO 26. 7. 2024
27
VELKOOBJEMOVÝ ODPAD 27. 7. 2024
28
29
SKO A PAPÍR 29. 7. 2024
30 31 1 2 3 4

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Úřad > Popis úřadu

Organizační struktura

Obecní úřad

Bc. Lenka Ševčíková
starostka

+420 734 407 056

+420 465 637 379

Miroslav Jirčík, DiS.
místostarosta

 

Jitka Krčmářová
účetní

+420 465 637 029
ouklasterec@orlicko.cz

Ing. Jana Cviková
účetní

+420 465 381 118
cvikovaouklasterec@orlicko.cz

Ing. Lenka Kučírková

administrativní pracovnice

+420 734 407 056

obec@klasterecnadorlici.cz

Úřední hodiny

Pondělí 7.00 - 12.00 12.30 - 17.00
Středa 7:00 - 12:00 12.30 - 17.00

Provozní doba

Pondělí 7.00 - 12.00 12.30 - 17.00
Úterý 7:00 - 12:00 12:30 - 15.30
Středa 7:00 - 12:00 12.30 - 17.00
Čtvrtek 7:00 - 12:00 12:30 - 15:00
Pátek 7:00 - 12:00 12:30 - 13:00

Zastupitelstvo

Bc. Lenka Ševčíková

Miroslav Jirčík Dis.
Tomáš Bartoš
Bc. Patrik Fišer
Ing. Václav Fiedler

Miloš Hofman
Mgr. Olga Kalášková
Ing. Jindřich Kalous
Pavel Michalička

 

Finanční výbor

  • předseda: Ing. Jindřich Kalous
  • členové:   Miloš Hofman, Bc. Patrik Fišer  

Kontrolní výbor

  • předseda: Tomáš Bartoš
  • členové:    Pavel Michalička, Mgr. Olga Kalášková

 Bytový výbor

  • předseda: Bc. Patrik Fišer
  • členové:    Zdeněk Bureš, Ing. Jana Cviková

Výbor pro SPOZ a kulturu

  • předseda: Mgr. Olga Kalášková
  • členové:    Miloš Hofman, Bc. Patrik Fišer, Zdeněk Bureš, Zdeňka Juřicová, Marie Tobešová, Hana Mlynářová, Mária Rousová, Jaroslava Hovadová, Jitka Vlková

 Výbor rozvoje obce

  • předseda: Ing. Václav Fiedler
  • členové:    Miroslav Jirčík, Bc. Jitka Brůnová, Ing. Jindřich Kalous, Tomáš Bartoš, Bc. Lenka Ševčíková

Výbor životního prostředí

  • předseda: Pavel Michalička
  • členové:   Zdeněk Bureš, Tomáš Bartoš