Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28
Změna úředních hodin
29
Změna úředních hodin
30
Změna úředních hodin
31
Změna úředních hodin
1 2 3
4 5
Tříkrálová sbírka v Klášterci
6
Tříkrálová sbírka v Klášterci
7
Tříkrálová sbírka v Klášterci
8
Tříkrálová sbírka v Klášterci
9
Tříkrálová sbírka v Klášterci
10
Tříkrálová sbírka v Klášterci
11
Tříkrálová sbírka v Klášterci
12
Tříkrálová sbírka v Klášterci
13
Tříkrálová sbírka v Klášterci
14
Tříkrálová sbírka v Klášterci
15 16 17
18 19
Finanční úřad - pracovní doba
20
Finanční úřad - pracovní doba
21
Finanční úřad - pracovní doba
22
Finanční úřad - pracovní doba
23
Finanční úřad - pracovní doba
24
Finanční úřad - pracovní doba
25
Finanční úřad - pracovní doba
26
Finanční úřad - pracovní doba
27
Finanční úřad - pracovní doba
28
Finanční úřad - pracovní doba
29
Finanční úřad - pracovní doba
30
Finanční úřad - pracovní doba
31
Finanční úřad - pracovní doba
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Organizační struktura

Obecní úřad

Bc. Lenka Ševčíková
starostka

+420 465 637 379

Zdeněk Bureš
místostarosta

+420 724 187 490

Jitka Krčmářová
účetní

+420 465 637 029
ouklasterec@orlicko.cz

Ing. Jana Cviková
účetní

+420 465 381 118
cvikovaouklasterec@orlicko.cz

Úřední hodiny

Pondělí 7.00 - 12.00 12.30 - 17.00
Středa 7:00 - 12:00 12.30 - 17.00

Provozní doba

Pondělí 7.00 - 12.00 12.30 - 17.00
Úterý 7:00 - 12:00 12:30 - 15.30
Středa 7:00 - 12:00 12.30 - 17.00
Čtvrtek 7:00 - 12:00 12:30 - 15:00
Pátek 7:00 - 12:00 12:30 - 13:00

Zastupitelstvo

Bc. Lenka Ševčíková
Zdeněk Bureš
Tomáš Bartoš
Bc. Patrik Fišer
Mgr. Radim Horňák
Miroslav Jirčík Dis.
Mgr. Olga Kalášková
Ing. Jindřich Kalous
Pavel Michalička

Finanční výbor

  • předseda: Mgr. Radim Horňák
  • členové:    Tomáš Bartoš, Bc. Patrik Fišer

Kontrolní výbor

  • předseda: Ing. Jindřich Kalous
  • členové:    Mgr. Olga Kalášková, Pavel Michalička

 Bytový výbor

  • předseda: Zdeněk Bureš
  • členové:    Bc. Patrik Fišer, Ing. Jana Cviková

Výbor pro SPOZ a kulturu

  • předseda: Zdeněk Bureš
  • členové:    Miroslav Jirčík, Bc. Patrik Fišer, Miroslav Jirčík, Mgr. Olga Kalášková, Zdeňka Juřicová, Marie Tobešová, Hana Mlynářová, Marie Rousová, Jaroslava Hovadová, Jitka Vlková

 Výbor rozvoje obce

  • předseda: Bc. Lenka Ševčíková
  • členové:    Miroslav Jirčík, Bc. Jitka Brůnová, Ing. Jindřich Kalous, Tomáš Bartoš, Ing. Václav Fiedler

Výbor životního prostředí

  • předseda: Pavel Michalička
  • členové:   Zdeněk Bureš, Pavel Bříza