Horní menu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1
Dětský den - SDH
Turistický pochoďák 2024
2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19
T-mobile "Olympijský běh" 2024
20
Veřejná prezentace na úpravu zahrady v MŠ
21 22
Noc Sokoloven / Koncert Bombarďáci
Noc sokoloven / Koncert Bombarďáci
23
24 25 26 27 28
Ukončení školního roku 2024
29 30

Odpadový kalendář

P Ú S Č P S N
27 28 29
PLAST 29. 5. 2024
30 31
BIO 31. 5. 2024
1
VELKOOBJEMOVÝ ODPAD 1. 6. 2024
2
3
SKO A PAPÍR 3. 6. 2024
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13
PLAST 13. 6. 2024
14
BIO 14. 6. 2024
15
VELKOOBJEMOVÝ ODPAD 15. 6. 2024
16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26
PLAST 26. 6. 2024
27 28
BIO 28. 6. 2024
29
VELKOOBJEMOVÝ ODPAD 29. 6. 2024
30

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Úřad > Popis úřadu

Organizační struktura

Obecní úřad

Bc. Lenka Ševčíková
starostka

+420 734 407 056

+420 465 637 379

Miroslav Jirčík, DiS.
místostarosta

 

Jitka Krčmářová
účetní

+420 465 637 029
ouklasterec@orlicko.cz

Ing. Jana Cviková
účetní

+420 465 381 118
cvikovaouklasterec@orlicko.cz

Ing. Lenka Kučírková

administrativní pracovnice

+420 734 407 056

obec@klasterecnadorlici.cz

Úřední hodiny

Pondělí 7.00 - 12.00 12.30 - 17.00
Středa 7:00 - 12:00 12.30 - 17.00

Provozní doba

Pondělí 7.00 - 12.00 12.30 - 17.00
Úterý 7:00 - 12:00 12:30 - 15.30
Středa 7:00 - 12:00 12.30 - 17.00
Čtvrtek 7:00 - 12:00 12:30 - 15:00
Pátek 7:00 - 12:00 12:30 - 13:00

Zastupitelstvo

Bc. Lenka Ševčíková

Miroslav Jirčík Dis.
Tomáš Bartoš
Bc. Patrik Fišer
Ing. Václav Fiedler

Miloš Hofman
Mgr. Olga Kalášková
Ing. Jindřich Kalous
Pavel Michalička

 

Finanční výbor

  • předseda: Ing. Jindřich Kalous
  • členové:   Miloš Hofman, Bc. Patrik Fišer  

Kontrolní výbor

  • předseda: Tomáš Bartoš
  • členové:    Pavel Michalička, Mgr. Olga Kalášková

 Bytový výbor

  • předseda: Bc. Patrik Fišer
  • členové:    Zdeněk Bureš, Ing. Jana Cviková

Výbor pro SPOZ a kulturu

  • předseda: Mgr. Olga Kalášková
  • členové:    Miloš Hofman, Bc. Patrik Fišer, Zdeněk Bureš, Zdeňka Juřicová, Marie Tobešová, Hana Mlynářová, Mária Rousová, Jaroslava Hovadová, Jitka Vlková

 Výbor rozvoje obce

  • předseda: Ing. Václav Fiedler
  • členové:    Miroslav Jirčík, Bc. Jitka Brůnová, Ing. Jindřich Kalous, Tomáš Bartoš, Bc. Lenka Ševčíková

Výbor životního prostředí

  • předseda: Pavel Michalička
  • členové:   Zdeněk Bureš, Tomáš Bartoš